فیلم

CODA (2021)

تحلیل روانکاوانه فیلم کودا در مورد دختر نوجوانی است که در خانواده ای ناشنوا به دنیا آمده او یک تفاوت مهم با دیگر اعضای خانواده دارد و آن این است که تنها اوست که در خانواده می تواند بشنود.

بیشتر بخوانید

(Sorry we missed you ( 2019

تحلیل روانکاوانه فیلم متأسفیم جا ماندی درباره ی خانواده ای ست که در تلاشند تا بتوانند از بدهی های سنگین زندگی شان رهایی یابند.

بیشتر بخوانید

We don’t live here anymore (2004)

تحلیل روان کاوانه فیلم ما دیگر آنجا زندگی نمی کنیم درمورد دو دوست صمیمی است که با یکدیگر روابط خانوادگی نزدیک وخوبی دارند با این وجود هیچ کدام از آنها برخلاف چیزی که به نظر می رسد احساس رضایتمندی نسبت به زندگی خود ندارند.

بیشتر بخوانید

(۱۹۹۴) The Shawshank Redemption

تحلیل روان کاوانه ی فیلم رستگاری شاوشنک به زندگی یک زندانی می پردازد که اشتباهاً به اتهام قتل همسرش و معشوقه ی او به او حکم دوحبس ابد می دهند، این حکم ناعادلانه در مورد او، تجربه تروماتیکی می شود که حضور او را در زندان دچار چالش می کند.

بیشتر بخوانید

(Billy elliot (2000

تحلیل روان کاوانه ی فیلم بیلی الیوت درمورد یک پسر جوان با استعداد به نام بیلی الیوت است که بین علاقه بی جایی که به رقص دارد، و مشکلات خانواده اش می ماند.

بیشتر بخوانید

(It’s complicated (2009

تحلیل روان کاوانه ی فیلم پیچیده است در مورد زنی است که حدود 10 سال پیش از همسر خود،جدا شده است و سه فرزند دارند. آنها در یک مهمانی و بعدتر برای جشن فارغ التحصیلی پسرشان همدیگر را می بینند که همین دیدار سرآغاز اتفاقات بعدی فیلم است.

بیشتر بخوانید

(The fighter (2010

تحلیل روان کاوانه ی فیلم مشت زن درباره " میکی وارد" یکی از قهرمانان بوکس جهان است که پس از شکست های متوالی در مسابقات،تصمیم می گیرد زیر نظر برادر بزرگتر خود،تمرینات خود را پیش ببرد و به قهرمانی برسد.

بیشتر بخوانید

(Raiders of justice (2020

تحلیل روان کاوانه ی فیلم سواران عدالت درباره مردی نظامی است که پس از تصادف وحشتناک قطار و مرگ همسرش در آن سانحه به خانه برمی گردد تا کنار دخترش باشد.

بیشتر بخوانید

(Wonder (2017

تحلیل روان کاوانه فیلم اعجوبه در مورد پسر بچه ای به نام آگست ( آگی ) پولمن است که به دلیل یک بیماری مادرزادی چهره ی متفاوتی نسبت به دیگران دارد.

بیشتر بخوانید

(Gandhi (1982

تحلیل روان کاوانه فیلم گاندی در مورد نبوغ سیاسی و دستاوردهای گاندی، تأثیر او در تاریخ جهان و آگاهی بشریت از اصالت و قدرت ایشان است.

بیشتر بخوانید
1 2 3 10